Vitatur

24 200 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ - MSC Fantasia

kufr

Termín:11.02. (Ne) - 20.02. (Út) 2024

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 9 nocí

ID hotelu:1049316

Doprava:Lodní

Odletové místo:

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 16 990 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Program
1.den: Odjezd z ČR Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. Během cesty do přístavu Vás náš delegát seznámí s životem na palubě lodí MSC Cruises, organizačními pokyny a programem zájezdu. Během cesty do přístavu pro Vás máme připravenu studenou večeři, teplou snídani a občerstvení. Nástupní místa: Vsetín, Nový Jičín, Frýdek Místek, Ostrava, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Bratislava. Svozový transfer za příplatek Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí.
2.den: Příjezd do přístavu a nalodění – Janov, Itálie  10:00-18:00 Po příjezdu do přístavu si prohlédneme toto úžasné starobylé město slavné zejména za doby Janovské republiky, které je i spjato s místem narození Kryštofa Kolumba. Po prohlídce následuje registrace a odbavení na loď. V odpoledních hodinách seznamovací prohlídka s lodí, ubytování a bezpečnostní nácvik před vyplutím. Rozhodně si nenechte ujít první vyplutí z přístavu. Také u první servírované večeře nesmíte chybět a užít si tak skvělou italskou gastronomii. Večer zavítáme do lodního divadla a finále večera zakončíme skleničkou na baru.
3.den: La Spezia, Itálie  07:00-17:30  Po vylodění máte možnost se účastnit fakultativního výletu do italské Pisy. Šikmou věž v Pise zná snad každý a vy se budete mít možnost dostat do její úplné blízkosti anebo dokonce vystoupat po schodech až na vrchol věže (vstup ne věž není v ceně výletu). Obdivovat můžete i zdejší chrámy, hřbitov a nakoupit si spousty suvenýrů. Výlet je za přípatek 1290kč/osoba a nelze jej koupit na lodi. Zájemci o historii a umění mohou využít fakultativních výletů plavební společnosti MSC Cruises do italské Florencie, perly italských měst. Během prohlídky známého mostu na řece Arno směrem ke katedrále budete obdivovat díla Leonarda Da Vinci a jiných umělců.
4.den: Neapol, Itálie  13:00-19:30 Dopoledne vyrazíme na prohlídku tohoto úžasného města. Neapolská metropole Vám nabídne prohlídku historického centra, možnost nákupů aktuální módy, nebo pro opravdové cestovatele návštěvu španělské čtvrti. Zavítat můžete i k sídlu plavební společnosti MSC Cruises nebo využít fakultativních výletů na Vesuv nebo Pompeje. A uvidíme i sídlo plavební společnosti MSC Cruises.
5.den: Plavba na moři   Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři. Můžeme se koupat, opalovat, využít vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech  
6.den: Palma de Mallorca (Baleárské ostrovy), Španělsko  10:00-20:00 Baleárské ostrovy-ráj na zemi. Procházka centrem Palmy zejména ve večerních hodinách je nezapomenutelným zážitkem. Procházka kolem katedrály světla, staré radnice, královského paláce nebo olivovníku starého přes 2000 let je opravdu kouzelná. Závěr pochopitelně korunuje návštěva venkovní kavárny na Plaza D Mayor, kde si vychutnáte skvělou pravou sangrii. Ale pozor, hlavně se včas vrátit na lod. (nutný transfer MSC)
7.den: Barcelona, Španělsko  08:00-18:00 Od sochy Kryštofa Kolumba procházka turistickou třídou La Ramblou, kolem Gaudího architektury, až k Sagrada Familia a zpět gotickou čtvrtí. Příjemná procházka ve vás zanechá pocit nádherného, čistého, pohodového a zajímavého velkoměsta. 8. den: Marseille, Francie  09:00-18.00   V Marseille ze starého přístavu vyrazíme k místní katedrále, odkud je nádherný výhled na ostrov Iff, který můžete fakultativně navštívit. Ostrov, kde byl vězněn hrdina románu Alexandra Dumase hrabě Monte Christo. Nicméně, výšlap ke katedrále Panny Marie s naším delegátem, je nezapomenutelný zážitek. Marseille máte jako na dlani. Uvidíte ostrov Iff, místa, kde se natáčel film TAXI, starý přístav s jeho pevností a další zajímavosti. Doporučujeme transfer MSC Cruises z přístavu do města*, v této destinaci je opravdu nutný. Večer po divadelním představení si připravíme zavazadla k vylodění, zaplatíme účty a necháme se unášet na vlnách k poslednímu přístavu naší plavby. (nutný transfer MSC)
9.den: Vylodění - Itálie, Janov  09:00  Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. Během zpáteční přepravy máme pro vás připraveny dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda a povídání o lodích a nových destinacích. 
10.den: Příjezd do ČR   Příjezd do ČR dle aktuální dopravní situace. Brno cca 00.01 hod, Olomouc 01.30, Ostrava 03.00
Cena zahrnuje
poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC
ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA 
plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
každodenní úklid kajuty
tématické večery dle programu plavby
pojištění proti úpadku CK
animační a zábavné programy na lodi
divadla, bazény, vířivky, pool servis
autobusovou přepravu do přístavu a zpět 
delegáta CK RIVIERA TOUR
Cena nezahrnuje
fakultativní výlety plavební společnosti v destinacích
servisní poplatek MSC Cruises  cca 12 Eur/osoba/noc
nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích
nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino, cirkus…)
transfery plavební společnosti v přístavech

24 200 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ - MSC Fantasia

destinace: Itálie, Poznávací zájezdy - Itálie, Itálie

termín:11.02. (Ne) - 20.02. (Út) 2024 (10 dní, 9 nocí) | změnit termín

doprava: Lodní /

strava: All inclusive

24 200 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ - MSC Fantasia
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Riviera tour, s.r.o. IČO: 25911741
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...