Vitatur

140 PLAVBA SEVERNÍ EVROPOU NA MSC VIRTUOSA - MSC Virtuosa

kufr

Termín:25.03. (So) - 03.04. (Po) 2023

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 9 nocí

ID hotelu:1031060

Doprava:Lodní

Odletové místo:

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 17 990 Kč

Program
1. den: Odjezd z ČR Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. Během cesty do přístavu vás delegát seznámí s životem na palubě lodí MSC Cruises, organizačními pokyny a programem zájezdu. Během cesty do přístavu dostanete studenou večeři, teplou snídani a občerstvení. Nástupní místa: Vsetín, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Ostrava, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Velké Meziříčí, Jihlava, Humpolec, Praha, Ústí nad Labem.
2.den: Příjezd do přístavu a nalodění – Hamburg, Německo  10:00-21:00 Po příjezdu do přístavu následuje registrace a odbavení na loď. V odpoledních hodinách prohlídka lodi, ubytování a bezpečnostní nácvik před vyplutím. Rozhodně si nenechte ujít první vyplutí z přístavu. Také u první servírované večeře nesmíte chybět a užít si tak skvělou italskou gastronomii. Také nesmíte chybět u první servírované večeře, při které si užijete skvělou italskou gastronomii. Večer zavítáme do lodního divadla a večer zakončíme skleničkou na baru.
3.den:  Plavba na moři Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři. Můžeme se koupat, opalovat, využít vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech. 4. den: Zeebrugge (Bruggy), Belgie 07.00-18.00 Přivítá nás přístav, který zaměstnává přes 11 000 zaměstnanců a je největším přístavem pro dovoz a vývoz nových aut v zemi. Obdivovat můžeme Palace Hotel, impozantní budovu, která byla postavena v průběhu přelomu století, námořní zábavný park s muzeem o historii přístavu, nebo krásné písečné duny, které jsou chráněnou přírodní památkou. Zhlédnout můžete maják Heist, který námořníkům usnadňuje plavbu v severním moři. Přístav byl dne 23. dubna 1918 místem vylodění britského královského námořnictva, které dočasně vyřadilo německou vnitrozemskou námořní základnu. V destinaci doporučujeme návštěvu nedalekého města Bruggy s jeho kanály a starobylými uličkami v rámci exkurzí MSC Cruises.
5.den: Rotterdam, Nizozemsko  07:00-17:00 Největší přístav Evropy i druhý největší na světě, město moderní architektury a zároveň také velkého historického významu. V centru města se nachází Námořní muzeum, dokumentující historii přístavu a stavby lodí. Městem protéká Nová Máza – jedno z ramen delty Rýna. K siluetě „nizozemského Manhattanu“ neodmyslitelně patří i Het Witte Huis, tedy Bílý dům, který jako jeden z mála budov přežil bombardování během druhé světové války. K architektonickým skvostům se řadí také soubor budov Kijk Kubus postavený v letech 1978 až 1984. Jedná se o obytné domy, které místní nenazvou jinak než Paalwoningen, tedy bydlení na sloupech. K dalším pozoruhodným budovám patří i Groothandelsgebouw z roku 1951, při jejíž stavbě se spojilo dvě stě firem, aby nahradily prostory zničené bombardováním, dále pak kongresové a koncertní centrum De Doelen, postavené roku 1966, do jehož velkého sálu se vejde 2000 posluchačů. Ti, které už nebaví prohlídka věhlasné rottedamské architektury, mohou navštívit některé z místních muzeí.
6.den: Le Havre (Paříž), Francie   09.00-21.00  Le Havre je francouzské přístavní město v Normandii. Město leží na pravém břehu Seiny při jejím ústí do moře. Je vstupní branou do Normandie a také do hlavního města Paříže z Atlantského oceánu. Město z 16. století bylo sice při 2. světové válce zničeno, díky přestavbě podle Auguste Perreta je dnes ale zapsáno na seznamu dědictví UNESCO za výjimečnou rekonstrukci jednoty a celistvosti. Je také místem křtu MSC Meraviglia, sesterské lodi MSC Virtuosa. V destinaci doporučujeme výlet do Paříže s MSC Cruises.
7.den: Southampton (Londýn), Velká Británie  08:00-20:00 Southampton je samostatná správní jednotka na jižním pobřeží Anglie. Je nejbližším velkým městem poblíž oblasti New Forest a nachází se asi v polovině vzdálenosti mezi Portsmouthem a Bournemouthem. Southampton je centrem konurbace neoficiálně označované jako Greater Southampton. Je hlavně univerzitním městem. Můžete se s námi vydat krásnými uličkami do místního kostelíka, navštívit muzeum Titaniku, který právě z tohoto města vyplul na svou poslední cestu, nebo si vychutnat pravé anglické pivo v některém z místních pubů. Přístav Southampton je také místem křtu MSC Bellissima, sesterské lodi MSC Virtuosa. V destinaci doporučujeme výlet MSC Cruises do hlavního města Londýna nebo městečka Salisbury s nejvyšší kostelní věží v Británii.
8.den: Plavba na moři A je tu opět den na moři, kdy si můžeme udělat čas na své nové přátele a využít volna ke čtení knih a odpočinku. Užijte si tento den, dýchejte svěží mořský vzduch, oddávejte se lenošení, odpočinku a relaxování při skleničce skvělého drinku. Můžete sportovat, opalovat se, zaplavat v bazénech nebo si zatančit a pobavit se s animátory na palubě lodi.
9.den: Vylodění - Hamburg, Německo  7:00 Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. V ceně zpáteční přepravy jsou dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda. Příjezd do ČR dle aktuální dopravní situace: Praha 22:00
10.den: Příjezd do ČR Příjezd do ČR dle aktuální dopravní situace: Brno cca 00.01 hod, Olomouc 01.30, Ostrava 03.00
Cena zahrnuje
poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC
ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA 
plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
každodenní úklid kajuty
tématické večery dle programu plavby
pojištění proti úpadku CK
animační a zábavné programy na lodi
divadla, bazény, vířivky, pool servis
autobusovou přepravu do přístavu a zpět 
delegáta CK RIVIERA TOUR
Cena nezahrnuje
fakultativní výlety plavební společnosti
servisní poplatek MSC Cruises 10 Eur/osoba/noc
nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích
nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino, cirkus…)
transfery plavební společnosti v přístavech

140 PLAVBA SEVERNÍ EVROPOU NA MSC VIRTUOSA - MSC Virtuosa

destinace: Německo, Poznávací zájezdy - Německo, Německo

termín:25.03. (So) - 03.04. (Po) 2023 (10 dní, 9 nocí) | změnit termín

doprava: Lodní /

strava: All inclusive

140 PLAVBA SEVERNÍ EVROPOU NA MSC VIRTUOSA - MSC Virtuosa
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Riviera tour, s.r.o. IČO: 25911741
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...