Vitatur

Rakousko Hochkar

kufr

Termín:26.06. (So) - 26.06. (So) 2021

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:961873

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 790 Kč

Poloha
V Dolním Rakousku navštívíme bývalý kartuziánský klášter, v Gamingu, kde je pohřbena dcera Karla IV. Alpskou silnicí pak vyjedeme do lyžařského centra nacházejícího se v nadmořské výšce 1480 m. Odtud vystoupáme až na samotný vrchol Hochkar (1808 m), který poskytuje panoramatické rozhledy na vrcholy Alp. Po lehké pěší turistice na hřebeni sestoupíme zpět do lyžařského centra. Odpoledne přejedeme k řece Salze a navštívíme soutěsku Wasserlochklamm, jednu z nejúchvatnějších hříček přírody v Rakousku. Voda zde vymlela koryta, vyhloubila hluboké tůně a z výšky 152 m se zde valí voda pěti překrásných vodopádů. Snadno schůdný a v souladu s okolní přírodou postavený systém lávek s pevnými schody a můstky vede 900 m dlouhou soutěskou. Výstup překonává výškový rozdíl 300 m. (Obtížnost střední, nutná turistická obuv a oblečení).
Další informace
Vstupné do soutěsky není zahrnuto v ceně zájezdu - dospělí 6,80 eur, děti do 5,99 let zdarma, děti 6-14,99 let 4 eur (orientační ceny).
Doprava
Doprava autobusem s klimatizací. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.
Cena zahrnuje
Dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 25 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 35 Kč, připojištění pro případ pandemie (více informací najdete v sekci dokumenty ke stažení ) - tarif P (na osobu a den) 36 Kč (lze sjednat pouze s pojištěním - tarif K5S či K5SS).
Trasa A
Písek, Strakonice, Vodňany, České Budějovice, Velešín, Kaplice, Dolní Dvořiště.

Rakousko Hochkar

destinace: Rakousko, Poznávací zájezdy - Rakousko, Rakousko

termín:26.06. (So) - 26.06. (So) 2021 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Rakousko Hochkar
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Kellner, s.r.o. IČO: 26049538
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...