Vitatur

BARCELONA - LETECKÝ VÍKEND ****

kufr

Termín:26.10. (St) - 29.10. (So) 2022

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:993569

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 15 990 Kč 13 490 Kč

Poloha
4denní letecký víkend

Barcelona

Program zájezdu

1. den: Barcelona
Odlet z Prahy/Brna do Barcelona, ubytování v hotelu 4 v Barceloně nebo okolí Barcelony. Informační schůzka v lobby hotelu.

2. den: Barcelona
Půldenní okružní jízda městem - kopec Montjuic, kde se r. 1929 konala světová výstava a r. 1992 Olympijské hry, architektura modernisty Gaudího ve čtvrti Eixample včetně katedrály sagrada Família a parku Guell, hlavní katedrála pro fanoušky fotbalu - stadion Nou Camp. Odpoledne volno pro vlastní poznávání města nebo návštěvu muzeí či galerií. Odpoledne individuální volno. Nocleh.

3. den: Barcelona
po snídani individuální program, nocleh.

4. den: Barcelona
po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno, dle letového řádu transfer na letiště a odlet do Prahy.

Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci. Změna programu vyhrazena. Vstupy do objektů a památek při prohlídkách nejsou součástí ceny. Minimální počet účastníků je 15 osob.

V ceně zájezdu je zahrnuto: leteckou přepravu v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků: Praha-Barcelona-Praha, transfer letiště-hotel-letiště, 3 noci ve 4 hotelu v Barceloně či okolí se snídaní dle vybraného termínu ve 2lůžkovém pokoji, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce dle potřeby, půldenní okružní jízdu městem, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: pobytová taxa v místě - cca 2,70 EUR/osoba/den, platí osoba starší 16 let a max. 7 nocí pobytu, doporučený příplatek za cestovní pojištění (podrobnosti o pojištění naleznete na našich webových stránkách nebo u svého prodejce), fakultativní služby, místní taxy splatné v místě, spropitné.1lůžkový pokoj 3 noci (5990 Kč)

BARCELONA - LETECKÝ VÍKEND ****

destinace: Španělsko, Poznávací zájezdy - Španělsko

termín:26.10. (St) - 29.10. (So) 2022 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

BARCELONA - LETECKÝ VÍKEND
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: DER Touristik CZ a.s.. IČO: 45312974
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...