Vitatur

Kdo jsme

 

Cestovní agentura: Jana RICHTEROVÁ - VITATUR

 

Cestovní kancelář VITATOUR vznikla v roce 1990, jako jedna z prvních soukromých cestovních kanceláří po revoluci (listopad 1989).
Na povolení obecního úřadu jsme pořádali zájezdy již v prosinci 1989, kdy od 15.12. jsme dostali možnost vyvést naše občany na 1 den do Rakouska do Vídně bez víza.
Osobně se zajímáme o zájezdy a pracujeme v cestovním ruchu od roku 1978. V této době jsme jezdili pouze do okolních států, kam bylo povoleno cestovat bez víza - bylo to Slovensko, Maďarsko a východní Německo. Velice často jsme cestovali vlakem na Slovensko do Vysokých Tater.
Když jsme dostali nové povolení k provozování cestovní kanceláře VITATOUR, bylo to na jaře v roce 1990, začali jsme organizovat zájezdy do Paříže, západního Berlína, a dalších evropských velkoměst, kam bylo povoleno cestovat bez víza. Postupně se víza rušila v mnoha státech a tak jsme začali úspěšně se zájezdy např. i do Londýna, kam jsme vypravili zájezd jako jedni z prvních cestovních kanceláří z ČR. Následovali pobytové zájezdy do Španělska, Itálie, poznávací zájezdy do Francie, Švýcarska, Německa, Belgie, Holandska, Portugalska, a do severských států. Od založení cestovní kanceláře jsme měli kancelář doma v bytě, což bylo velmi nepraktické a nepohodlné hlavně pro zákazníky a proto jsme hledali vhodnou kancelář ve městě. 
Jelikož bydlíme nedaleko Slaného, město Slaný se nám zdálo jako nejlepší místo.

To se nám podařilo, 1. února 1994 jsme slavnostně otevřeli kancelář přímo v centru Královského města Slaného na Masarykově nám. 138.

Na této adrese má naše firma sídlo stále. V roce 1994 byla založena cestovní kancelář VITATUR - Jana RICHTEROVÁ. Podle nového zákona o cestovním ruchu č. 159/1999 Sb., byla VITATOUR - Vítězslav RICHTER stále cestovní kanceláří, která byla pojištěná proti úpadku dle tohoto zákona.
Nyní už CK VITATOUR nepořádá žádné svoje zájezdy a proto má pozastavenou činnost a nemusí být pojištěna proti úpadku.
Cestovní kancelář VITATUR - Jana RICHTEROVÁ se přetransformovala na cestovní agenturu. 

Dnes se specializujeme na prodej zájezdů cestovních kanceláří po celém světě. 

 

Jsme prodejcem více než 150 cestovních kanceláří!

Nenabízíme zájezdy od všech CK v České republice, jako některé agentury.

Naším cílem je spokojený klient,  a proto prodáváme zájezdy pouze od solidních CK.

 

Pokud Vámi požadovaný zájezd na našem webu nenajdete, může se stát, že nabídku některé CK nemáme v systému, jelikož to všechny CK neumožňují, ale i tak je možné zájezd objednat. Případně Vám můžeme sestavit individuální nabídku.
 

Pevně věříme, že budete s našimi službami spokojeni.
Právě díky Vám jsme na trhu pevně stabilní již 30. sezónu.

Vytvářím objednávku...